05 TEMMUZ 2014

Giyilebilir Teknoloji - Kol Saati Telefon Teknolojisi

Kol Saati Telefonu / Giyilebilir Teknoloji

 

            Yıllarca birçok telefon çeşitleri üretilmiştir, hatta ilk telefonları hatırlayabiliyor musunuz, antenli, büyük ve cep telefonu olmasına rağmen, cebe sığmayacak boyutta telefonlardı. Telefonların şekli ve tasarımı değişerek, yıllar geçtikçe farklı cep telefonu tasarımları çıkmaya başladı. Bugünlerde birçok telefon markalarının çıkardığı cep telefonları ise giyilebilir teknolojiye dönüştü. Özellikle kol saat şeklinde olan telefonlar şuan çok revaçta. Daha birçok insanda bulunmayan bir telefon türüdür ama artık inanabilirsiniz, çünkü kol saati telefonu var. Artık filmleri gerçek hayatta yaşayabilirsiniz. En güzel tarafı ise belki farklı bir tarzınızın olacağıdır artık. Kol saati telefonu sanıyorum ki şuan en büyük markalardan biri olan Samsung üretmektedir. Telefon tasarımları o kadar hızlı değişiyor ki, siz bile fark edemiyorsunuz.

            Sizde kendiniz için ilginç tasarımlı bir telefon istersiniz eminim, kol saati telefonuna ne dersiniz? Belki sizde bir tane kol saati telefonu istersiniz. Aslında her yerde reklamlarını görüyoruz bir tane sahip olmak istiyoruz. Bu telefonlar göründükleri kadar ucuz ve basit telefonlar değiller. Normal bir kol saati almaya benzemez. Bu sadece bir kol saati değil, aynı zamanda bir telefon, adı üstünde, kol saati telefonu, bu yüzden normal bir kol saati kadar ucuz olmasını beklemeyin. Kol saati telefonunda olan kıvrım, mini bir ekran fakat kaliteli bir ekran ve normal bir telefon gibi konuşabilmeniz, işte bunlar çok önemli.

            Bir tane kol saati telefonuna sahip olmak istiyorsanız, belki de beş yüz liradan daha fazlasını gözden çıkarmanız gerekebilir. Özel bir tasarım ve yıllarca çıkmasını beklediğimiz bir telefon türü. Kol saati telefonunu ilk gördüğümüz yerler sanırım filmlerdi. Hatta Tom Cruise’un filmlerinden tutun ki James Bond filmleri ama artık filmlerde değil, kendi kollarınızda bir kol saati telefonu görebilirsiniz.

0 yorum
Kategori Blog
Okunma 1494 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)