Tarihe Göre Filtrelenen Öğeler Ağustos 2015

MobileNews blogun belirttiğine göre Apple çalışanlarının Vodafone yetkililerine attığı e-postalardan elde edinilen bilgilere bakılırsa Apple 25 Eylül’de yeni ürünü piyasaya sürecek. Uzmanlar Apple’ın boyut kısmına da sadık kalacağını ve biri 4.7 inc diğeri ise 5.5 inc olmak üzere iki farklı telefon boyutuyla piyasaya çıkacağını düşünselerde iPhone 6'dan alınan geri dönüşler bu kararda etkili olacağa benziyor.

Söylentilerin çoğunluğu iPhone 6 ve iPhone 6 Plus serisi gibi iki modelde olacağını ve yeni çıkacak iPhone’nun isminin iPhone 7 olabileceği ihtimali üzerinde yoğunlaşıyor. İsim konusunda en çok beklentiyse Apple’ın 2 sene önceki serisine de dönebileceğini ve isminin iPhone 6S olabileceği. Apple Watch için kullanılan alüminyuma benzer bir madde ile iPhone’u daha dayanıklı hale getirme ihtimallerinin yüksek olduğu düşünülürken dayanıksız yapıdan çıkış yolları aranıyor.

Pembe Renkli iPhone!

Wall Street Journal’ın haberine göre Apple pembe renkli iPhone için çalışıyor, kesin olmasa da bunu satış mağazalarında görme ihtimalimiz var.

Teknoloji bloglarında ve Wall Street’e göre LinX ile anlaşmaya vardığı söylenen Apple’ın artık daha net ve kaliteli fotoğraf çekebilecek kameralar üzerinde çalıştığıda söylentiler arasında. 

IOS 9

Apple ios yeni sürümlerini her yeni modelinde piyasaya sürdüğünü göz önünde bulundurursak iPhone 7 ile birlikte ios 9'da yayınlanacaktır.

Kategori Güncel Haberler