iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

General Mobile Discovery Servisi | Discovery Ekran Değişimi

General Mobile Discovery Teknik Servisi

 

General Mobile Teknik Servis;  Discovery 2  serisi telefonlarınızın onarımı ve bakımı kaliteli hizmetimizle yanınızda…

Bordo Teknik Servis hizmetimizle General Mobile akıllı telefonlarınızın dert etmeyeceksiniz. Günümüz teknolojilerinin en çok kullanılan akıllı telefonlarından biri olan General Mobile Discovery Elite serisi telefonlarınız bizimle daha akıllı hale gelecek. Tecrübeli ve uzman kadrosuyla General Mobile Teknik Servis hizmeti olarak hizmet gösteren firmamız, gelişen teknolojiyle birlikte kendini yenilemektedir. Akıllı çalışanlarıyla HTC akıllı telefonlarınız için en doğru çözüm olan Teknik Servisimiz siz değerli müşterilerimizi her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Kurye desteğimiz ile telefonunuzu güvenilir ellere bırakabileceğiniz General Mobile Tamir hizmetimiz ile cihazlarınızı kapınızdan alıyoruz ve cihazınızın sorununa göre en geç 2 gün içerisinde size teslim ediyoruz.

 

Özellikle ekran kırılmalarında servislerde yaşanan kalitesiz malzeme/işçilik ve günlerce beklemeye son vermek için; servisimiz General Mobile Discovery Ekran değişim hizmetini 4 saat gibi çok hızlı bir sürede 1. sınıf malzeme ile yapmaktadır. Cihazın ekran, dokunmatik sistemi beraber değişmektedir. Discovery Ekran Değişimi sonrasında daha kaliteli ve verimli bir kullanıcı deneyimi yaşayacaksınız.

General Mobile akıllı telefonlarınızda genelde oluşan; "discovery telefonum şarj olmuyor", "discovery ekran kırıldı", "discovery hafıza dolu hatası" gibi kronik arızalarda en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Discovery Serisi telefonlarınız için en akıllı çözüm olan  General Mobile Tamir Hizmetimizden  faydalanmak için 0212 284 55 14 numaralı telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  • General Mobile Discovery Tamiri
  • General Mobile Discovery Teknik Servisi
  • General Mobile Discovery 2 ekran kırıldı
  • General Mobile Discovery elite dokunmatik arızası
  • General Mobile Discovery elite cam kırıldı
  • General Mobile Discovery 2 sensör çalışmıyot
  • General Mobile Discovery şarj olmuyor
  • General Mobile Discovery hafıza dolu uyarısı veriyor

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514