iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu
https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/iphone6-iphone6_plus-teknik-servisgk-is-649.jpglink

https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/bordo-teknik-servis-is-dunyasigk-is-649.jpglink

https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/apple-servisi2gk-is-649.jpglink

https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/kirilmaz-cam-filmigk-is-649.jpglink

«
»

Apple Iphone Tamiri

 

Iphone Teknik Servis hizmetleri; Apple Iphone serisi telefonlarınızın çözüm ortağı

Bordo Teknik Servis olarak yıllardır faaliyet gösteren firmamız Kaliteli hızlı ve tecrübeli çalışanlarıyla her geçen gün bir adım daha ilerlemektedir. Iphone Servis hizmetimizle kalitesini yükselten ve İstanbul bölgesinde oturan müşterilimizin ilk tercihi haline gelen Iphone Teknik Servis hizmetimiz, Apple Iphone serisi telefonlarınızın da Servis hizmetini sağlamaktadır.
Özellikle  Iphone 3, Iphone 3GS, Iphone 4S ürünleriyle daha da gelişen Apple Iphone serisi telefonlar  için güvenilir ucuz ve kaliteli bir Servis hizmeti bulmak zorlaşmaktadır.  İstanbul  Iphone tamir Servis hizmetimiz değerli müşterilerimize bu imkanları sağlamakta ve güvenilir bir Teknik Servis arayışında yardımcı olmaktadır.

Kurye hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin kapıdan dışarı adım atmanıza gerek kalmadan telefonları sizden alıyoruz ve kalite bir hizmetten sonra sizlere teslim ediyoruz. 7 / 24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz sizlere Her türlü  Teknik Servis konusunda yardımcı olmaktadır. Iphone İstanbul Servis hizmetimiz ile irtibata geçmek için 0212 284 55 14 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514