iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

iPhone 5C Ekran Değişim Servisi

Akıllı cihaz sektöründe yeni bir dönem açmaya hazırlanan Apple, iPhone 5C ile daha düşük bütçeli müşterileri hedef aldı. Özellik olarak iPhone 5'e yakın olan iPhone 5C, beyaz, sarı, yeşil, mavi ve pembe renkte satışa sunulacak. iPhone 5C'lerin renk yelpazesinde Apple klasiği sayılan siyah yer almayacak. ABD'deki satış fiyatı 2 yıllık sözleşme koşuluyla 16 GB'lık modeli için 99 ABD doları, 32 GB'lık modeli için 199 ABD doları olan iPhone 5C'in gövdesi çelik takviyeli polikarbonattan üretildi. Ekranı 4 inç olan iPhone 5C, 8 megapixel kameraya sahip. Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 7 ile çalışacak olan iPhone 5C'lerde, "Touch ID" adı verilen parmak izi teknolojisi bulunmayacak.

Apple, iPhone 5C yeni segment akıllı cihazların teknik servis hizmetini Bordo Teknik olarak hızlı ve kaliteli bir işçilikle yapmaktayız. Özellikle iPhone cihazlarda oluşan kronik arızalarda “iphone 5c ekran değişimi” "iphone 5c cam kırılması” “iphone 5c şarj olmuyor” “iphone 5c sistem hatası” sizlere aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. iPhone Teknik Servisi olarak iPhone 5C ve iPhone 5S cihazlarınızın parça garantili ve hızlı teknik servisliğini yapmaktayız.

iphone-5cÖzellikle iPhone 5C LCD ekran arızalarında aynı gün içinde tamir/değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz. iPhone 5C; ekran kırılması, cam çatlaması, dokunmatik arızası gibi durumlarda iPhone 5C ekran değişimi ya da iPhone 5C dokunmatik değişimini Bordo Teknik Servis farkıyla yapmaktayız.

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514