iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

iPhone 5 Ekran / Dokunmatik Değişimi

Akıllı cihaz dediğimiz zaman akla gelen ilk firma olan Apple Inc. 'in iPhone telefonlarının LCD ve Touch oem parçalarının tamir ve değişimlerini yapmaktayız. Özellikle Touch (Ön Cam) arızalarında, kırılmalarında aynı gün için değişim ve teslimat ile servis farkımızı yansıtmaktayız.

Apple iPhone 4 ve 5 serisi cihazlarınızın Ekran ve dokunmatik bölümleri beraber oldukları için birlikte değişmektedir. Ortalama değişimi süremiz 1-2 saattir. Darbeye ve basınca bağlı ön cam yani dokunmatik kırılmalarında iphone oem parça kullanarak kaliteli bir çözüm sağlamaktayız. iPhone Teknik Servisi; bir Bordo Teknik Servis hizmetidir.

Bordo Teknik olarak; İstanbul Apple iPhone kullanıcılarına kurye hizmetimizle cihazlarınızı adresinizden alıp ekran ve dokumatik değişimlerini sağlayarak aynı gün içinde adresinize teslim ederek sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız. iPhone 5 Dokunmatik Değişimi ve iPhone 5S Ekran Değişimi  sonrası teknik personelimizin tecrübeli ve detaylı işçiliği sayesinde fabrika çıkış hali ile sizlere teslim edilir.

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514