iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

LG G3 Servisi - Ekran Değişimi

LG G3 akıllı ANDROİD cep telefonlarınızda oluşabilecek her türlü arızada uzman servis elemanlarımız sizlere hızlı ve etkili çözümler sunuyor. Özellikle büyük bir sorun olan kırık ekran sorununuzu 3 saat içinde hallediyor ve hızlı kurye elemanlarımızla güvenli bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

LG G3 telefonlarda çıkabilecek bazı arızalar:
Batarya Sorunu ,Şebeke sorunu , Uygulama sorunları (software ) , Ekran arızaları, Ekran kırılmaları, USB arızaları , Kasa arızaları, Şarj soket sorunları gibi problemleri hızlı ve etkili şekilde itina ile onarıyoruz. Yılların bilgi ve birikimi ile donatılmış uzman teknik servis elemanlarımızla kırık ekranlarınızı 3 saat içinde onarıp teslim ediyoruz.

En Son teknoloji ile üretilmiş son derece pahalı olan ve neredeyse tüm işlerinizi gören LG G3 telefonlarınızın arızalanması çok can sıkıcı bir durumdur. Bu durumdan bir an önce kurtulmak isteyen ve telefonlarına tekrar kavuşmak isteyen arıza zedelerin içinde bulundukları zor durumu en iyi bilen bizler, zamanın sizler için değerinin farkındayız. Etkili çözümler kadar hızlı çözümlerin de önemli olduğunun bilincinde olan teknik servis elemanlarımız LG G3 telefonlarınızda donanımsal/ yazılımsal arızalarınızı en çabuk ve etkili şekilde onarıyoruz. Her türlü yedek parça stokumuzla sizleri bekletmeden sorunlarınıza ani çözümler getiriyoruz. Kuryelerimiz vasıtasıyla sizleri trafik zahmetine sokmadan hızlı ve güvenli bir şekilde telefonlarınızı onararak sizlere teslim ediyoruz.

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514